No.1383485 AIRSTREAM FLYING CLOUD
- Damaged
- Suggested Price: 1,500,000 Yen (USD9,551)
- Total Price: -
- Viewed:78times
- Time left: 16day+22:11:26
| Stock No. | No.1383485 |
|---|---|
| Maker | AIRSTREAM |
| Model | FLYING CLOUD |
| Body Type | Other |
| Type | 不明 |
| Manufacture Year | - |
| Mileage | unknown |
| Serial No. | Need Login |
| Fuel | - |
| Transmission | - |
| Situation of Damage | Damaged |
| Engine Condition
|
- |
| Due in Place | NAGOYA SERVICE CENTER |
|---|---|
| Due in Date | - |
| Estimated Arrival Date
|
- |
| Length | 580 cm |
| Width | 247 cm |
| Height | 290 cm |
| Unit Weight | 1690 kg |
Remarks:
Note: This vehicle is currently under purchase negotiation with the supplier, so it cannot be purchased immediately.
(Customers who win first place will have the right to purchase, and will purchase as soon as the stock is decided.)
We will inform you the result of purchase negotiation About 1 month after the auction.
If the purchase is not decided, Tau Points (5000P) will be awarded.
An offer cannot be withdrawn.If cancelled, your ID will be suspended for at least one week.
※Delivery of the products and documents may take approximately one month after the purchasing decision is made.
_________________________________________
Please assess the damage from the images.