Sales Category:on sale soon
No.1389168 SUZUKI SPACIA
- Damaged
Please log in before you bid or offer.
Click here for details
| Stock No. | No.1389168 |
|---|---|
| Maker | SUZUKI |
| Model | SPACIA |
| Grade | HYBRID X MEMORY NAVIGATION WITH ALL AROUND VIEW MONITOR + SUZUKI CONNECT DEVICE |
| Body Type | KeiCar-RV |
| First Registration | 07/2025 |
| Type | 5AA-MK94S |
| Specification No | 20824 |
| Classification No. (TDN) | 0603 |
| Displacement | 660 cc |
| Engine Type | R06D-WA04C |
| Fuel | hybrid |
| Chassis No. | Need Login |
| Serial No. | |
| Mileage | 6541km |
| Odometer Replacement | |
| Color
|
Grey |
| Steering wheel | RHD |
| Drive System | 4WD |
| Transmission | AT |
| Capacity | 4 |
| Situation of Damage | |
| Main Damage | Damaged |
|---|---|
| Area of Damage | Left |
| Drive Condition | Not Rolling |
| engine room | |
| Engine (time of assessment)
|
Start |
|---|---|
| Shift Lever | Movable |
| Radiator & Condenser | - |
| Transmission Oil Pan | - |
| Oil Pan | - |
| FRONT | |||
| Front Bumper | - | Front Glass | - |
|---|---|---|---|
| Bonnet | - | Roof | Dent |
| Left Headlight | - | Right Headlight | - |
| Left Front Fender | - | Right Front Fender | - |
| SIDE | |||
| Left Front Door | NG | Right Front Door | - |
|---|---|---|---|
| Left Rear Door | NG | Right Rear Door | - |
| Left A Pillar | - | Right A Pillar | - |
| Left B Pillar | NG | Right B Pillar | - |
| Left C Pillar | NG | Right C Pillar | - |
| REAR | |||
| Left Rear Fender | NG | Right Rear Fender | - |
|---|---|---|---|
| Taillight Left | NG | Taillight Right | NG |
| Rear Bumper | NG | Rear Glass | NG |
| Trunk | NG | ||
| SUSPENSION | |||
| Left Front Suspension | - | Right Front Suspenstion | - |
|---|---|---|---|
| Left Rear Suspension | Broken | Right Rear Suspension | - |
| Air-bag | |||
| Passenger Seat | Available | Driver Seat | Available |
|---|---|---|---|
| Seat(Passenger Side) | Finished | Seat(Driver Side) | - |
| Passenger's Door | - | Driver's Door | - |
| Curtain(Passenger Side) | Finished | Curtain(Driver Side) | - |
| Knee(Passenger Side) | - | Knee(Driver Side) | - |
| Left Rear Seat Door | - | Right Rear Seat Door | - |
| Head | - | Air bag · bonnet popup | - |
| Equipment
|
|||
| A/C | Available | P/S | Available |
|---|---|---|---|
| P/W | Available | Navigation | Available |
| TV | Available | Leather Seat | NA |
| Sunroof | NA | Maintenance Notebook | NA |
| Owner's Manual | NA | Guarantee Form | NA |
| Due in Place | KANAZAWA SERVICE CENTER |
|---|---|
| Due in Date | Goods receipt |
| Estimated Arrival Date
|
- |
| De-Registration Certificate | Available |
| Inspection Period | |
| Recycling Fee
|
7,230Yen |
| Length | 339 cm |
| Width | 147 cm |
| Height | 178 cm |
| Maximum Loading Weight | - |
| Unit Weight | - |
| Gross Unit Weight | - |
Remarks:
Rain water infiltration.
Rear view camera equipped.
Automatic sliding door equipped both sides.
The seat belts are emergency locked.
Carpet not available.
The trunk cannot be opened or closed, or there is a problem with opening and closing.