Sales Category:on sale soon
No.1386538 TOYOTA DYNA (FLAT DECK)
- Used
Please log in before you bid or offer.
Click here for details
| Stock No. | No.1386538 |
|---|---|
| Maker | TOYOTA |
| Model | DYNA (FLAT DECK) |
| Grade | - |
| Body Type | Flat body |
| First Registration | 06/2009 |
| Type | ADF-KDY221 |
| Specification No | 15950 |
| Classification No. (TDN) | 0111 |
| Displacement | 2980 cc |
| Engine Type | 1KD |
| Fuel | Diesel |
| Chassis No. | Need Login |
| Serial No. | |
| Mileage | 312478km |
| Odometer Replacement | |
| Color
|
White |
| Steering wheel | RHD |
| Drive System | 2WD |
| Transmission | MT |
| Capacity | 3 |
| Air-bag | |||
| Passenger Seat | Available | Driver Seat | Available |
|---|---|---|---|
| Seat(Passenger Side) | - | Seat(Driver Side) | - |
| Passenger's Door | - | Driver's Door | - |
| Curtain(Passenger Side) | - | Curtain(Driver Side) | - |
| Knee(Passenger Side) | - | Knee(Driver Side) | - |
| Left Rear Seat Door | - | Right Rear Seat Door | - |
| Head | - | Air bag · bonnet popup | - |
| Equipment
|
|||
| A/C | Available | P/S | Available |
|---|---|---|---|
| P/W | Available | Navigation | NA |
| TV | NA | Leather Seat | NA |
| Sunroof | NA | Maintenance Notebook | NA |
| Owner's Manual | NA | Guarantee Form | NA |
| Due in Place | NAHA SERVICE CENTER |
|---|---|
| Due in Date | Goods receipt |
| Estimated Arrival Date
|
- |
| De-Registration Certificate | Available |
| Inspection Period | |
| Recycling Fee
|
8,740Yen |
| Length | 443 cm |
| Width | 169 cm |
| Height | 197 cm |
| Maximum Loading Weight | 1200 kg |
| Unit Weight | 1710 kg |
| Gross Unit Weight | 3075 kg |
| Damage Details | 3.5 |
|---|---|
| Scratch | ![]() |
| Dent | ![]() |
| Faded , Peeled Paint | ![]() |
| Repair Sign(s) | ![]() |
| Rust | ![]() |
| Corrosion | ![]() |

Remarks:
Oil Leaking
Delivery is very delay and crowded.It will take long time,much longer than estimated arrival date.





