Sales Category:Tender
No.1367323 MITSUBISHI FORKLIFT (Battery)
- Used
Please log in before you bid or offer.
Click here for details
- Suggested Price: 240,000 Yen (USD1,534)
- Total Price: -
- Viewed:16times
- Time left: 4day+05:38:46
| Stock No. | No.1367323 |
|---|---|
| Maker | MITSUBISHI |
| Model | FORKLIFT (Battery) |
| Body Type | Counter forklift (Double mast) |
| Type | FB20 |
| First Registration | - |
| Manufacture Year | - |
| Mileage | 599hour |
| Serial No. | Need Login |
| Fuel | battery |
| Transmission | AT |
| Mast Type | Double |
| ATTACHMENT | SIDE SHIFT |
| Situation of Damage | |
| Engine Condition
|
Start |
| Due in Place | DAISHO KAIUN NANKO R2(OSAKA) |
|---|---|
| Due in Date | Goods receipt |
| Estimated Arrival Date
|
- |
| Length | 340 cm |
| Width | 115 cm |
| Height | 240 cm |
| Unit Weight | 3700 kg |
| Maximum Loading Weight | 1950 kg |
| Maximum Lifting Hight | 3000 mm |
Remarks:
CHARGE CABLE
Details are based on first inspection.No guarantee for future condition and it may deteriorate.