Sales Category:Tender
No.1389555 HARLEY-DAVIDSON MOTOR CYCLE
- Damaged
Please log in before you bid or offer.
Click here for details
- Suggested Price: 200,000 Yen (USD1,277)
- Total Price: -
- Viewed:174times
- Time left: 2day+01:51:43
| Stock No. | No.1389555 |
|---|---|
| Maker | HARLEY-DAVIDSON |
| Model | MOTOR CYCLE |
| Body Type | bike |
| Type | 2BL-STJ |
| Manufacture Year | - |
| Mileage | 7189km |
| Serial No. | Need Login |
| Fuel | Gasoline |
| Transmission | - |
| Situation of Damage | Damaged |
| Engine Condition
|
Start |
| Due in Place | FUKUOKA SERVICE CENTER |
|---|---|
| Due in Date | Goods receipt |
| Estimated Arrival Date
|
- |
| Length | 232 cm |
| Width | 96 cm |
| Height | 108 cm |
| Unit Weight | 320 kg |
Remarks: