Sales Category:Stock
No.1365743 KUBOTA TRACTOR
- Damaged
Please log in before you bid or offer.
Click here for details
- Suggested Price: 200,000 Yen (USD1,270)
- Total Price: -
- Viewed:76times
| Stock No. | No.1365743 |
|---|---|
| Maker | KUBOTA |
| Model | TRACTOR |
| Body Type | Tractor (less than 40 horsepower) |
| Type | L1-325 |
| Manufacture Year | - |
| Mileage | 1660hour |
| Serial No. | Need Login |
| Fuel | Diesel |
| Transmission | - |
| Situation of Damage | Engine Blown,Other Factor(s) |
| Engine Condition
|
Does not start |
| Due in Place | NAGOYA SERVICE CENTER |
|---|---|
| Due in Date | Goods receipt |
| Estimated Arrival Date
|
- |
| Length | 318 cm |
| Width | 152 cm |
| Height | 231 cm |
| Unit Weight | 1390 kg |
Remarks:
Battery not available.