Sales Category:Tender
No.1373389 KOMATSU FORKLIFT (Battery)
- Used
Please log in before you bid or offer.
Click here for details
- Suggested Price: Contact us
- Total Price: -
- Viewed:82times
- Time left: 0day+16:27:22
| Stock No. | No.1373389 |
|---|---|
| Maker | KOMATSU |
| Model | FORKLIFT (Battery) |
| Body Type | Counter forklift (Double mast) |
| Type | FE25-2 |
| First Registration | - |
| Manufacture Year | 02/2022 |
| Mileage | 6252hour |
| Serial No. | Need Login |
| Fuel | battery |
| Transmission | AT |
| Mast Type | Double |
| ATTACHMENT | HINGED |
| Situation of Damage | |
| Engine Condition
|
Start |
| Due in Place | HIROSHIMA SERVICE CENTER |
|---|---|
| Due in Date | Goods receipt |
| Estimated Arrival Date
|
- |
| Length | 410 cm |
| Width | 154 cm |
| Height | 253 cm |
| Unit Weight | 4300 kg |
| Maximum Loading Weight | 2050 kg |
| Maximum Lifting Hight | 4000 mm |
Remarks:
BATTERY CHARGER
Details are based on first inspection.No guarantee for future condition and it may deteriorate.
It takes at most 2~3 days from the deadline to inform you a result of the auction.