Sales Category:on sale soon
No.1358699 NITTSU SHOJI SEMI-TRAILER
- Used
Please log in before you bid or offer.
Click here for details
| Stock No. | No.1358699 |
|---|---|
| Maker | NITTSU SHOJI |
| Model | SEMI-TRAILER |
| Body Type | Other |
| Type | NT4035K |
| Manufacture Year | 07/1995 |
| Mileage | 0- |
| Serial No. | Need Login |
| Fuel | - |
| Transmission | - |
| Situation of Damage | |
| Engine Condition
|
- |
| Due in Place | KANSAI SERVICE CENTER |
|---|---|
| Due in Date | Goods receipt |
| Estimated Arrival Date
|
- |
| Length | 1112 cm |
| Width | 250 cm |
| Height | 243 cm |
| Unit Weight | 8940 kg |
Remarks: