Sales Category:auction
No.1374142 ISUZU ELF (FLAT DECK)
- Used
- Reserve price met
Please log in before you bid or offer.
Click here for details
- Current Price: 560,000 Yen (USD3,558)
- Total Price: -
- No. of Bidder:3 Viewed:27times
- Time left: 1day+10:46:39
| Stock No. | No.1374142 |
|---|---|
| Maker | ISUZU |
| Model | ELF (FLAT DECK) |
| Grade | - |
| Body Type | Truck |
| First Registration | 12/2008 |
| Type | BDG-NPR85AR |
| Specification No | 15386 |
| Classification No. (TDN) | 47 |
| Displacement | 2990 cc |
| Engine Type | 4JJ1 |
| Fuel | Diesel |
| Chassis No. | Need Login |
| Serial No. | |
| Mileage | 245922km |
| Odometer Replacement | |
| Color
|
White |
| Steering wheel | RHD |
| Drive System | 2WD |
| Transmission | MT |
| Capacity | 3 |
| Air-bag | |||
| Passenger Seat | NA | Driver Seat | Available |
|---|---|---|---|
| Seat(Passenger Side) | - | Seat(Driver Side) | - |
| Passenger's Door | - | Driver's Door | - |
| Curtain(Passenger Side) | - | Curtain(Driver Side) | - |
| Knee(Passenger Side) | - | Knee(Driver Side) | - |
| Left Rear Seat Door | - | Right Rear Seat Door | - |
| Head | - | Air bag · bonnet popup | - |
| Equipment
|
|||
| A/C | Available | P/S | Available |
|---|---|---|---|
| P/W | Available | Navigation | NA |
| TV | NA | Leather Seat | NA |
| Sunroof | NA | Maintenance Notebook | NA |
| Owner's Manual | NA | Guarantee Form | NA |
| Due in Place | NODA SERVICE CENTER |
|---|---|
| Due in Date | Goods receipt |
| Estimated Arrival Date
|
- |
| De-Registration Certificate | Available |
| Inspection Period | |
| Recycling Fee
|
10,540Yen |
| Length | 614 cm |
| Width | 218 cm |
| Height | 220 cm |
| Maximum Loading Weight | 3000 kg |
| Unit Weight | 3020 kg |
| Gross Unit Weight | 6185 kg |
| Damage Details | 3.5 |
|---|---|
| Scratch | ![]() |
| Dent | ![]() |
| Faded , Peeled Paint | ![]() |
| Repair Sign(s) | ![]() |
| Rust | ![]() |
| Corrosion | ![]() |

Remarks:





