Sales Category:Stock
No.1385792 TRAIL WORKS Camping Trailer
- Used
Please log in before you bid or offer.
Click here for details
- Suggested Price: 2,800,000 Yen (USD18,019)
- Total Price: -
- Viewed:66times
| Stock No. | No.1385792 |
|---|---|
| Maker | TRAIL WORKS |
| Model | Camping Trailer |
| Body Type | Trailer |
| Type | TW051A |
| Manufacture Year | - |
| Mileage | unknown |
| Serial No. | Need Login |
| Fuel | Other |
| Transmission | - |
| Situation of Damage | Other Factor(s) |
| Engine Condition
|
- |
| Due in Place | KANSAI SERVICE CENTER |
|---|---|
| Due in Date | Goods receipt |
| Estimated Arrival Date
|
- |
| Length | 532 cm |
| Width | 209 cm |
| Height | 263 cm |
| Unit Weight | 750 kg |
Remarks: