Sales Category:Tender
No.1383099 KOMATSU FORKLIFT (Gasoline)
- Used
Please log in before you bid or offer.
Click here for details
- Suggested Price: Contact us
- Total Price: -
- Viewed:94times
- Time left: 1day+13:50:42
| Stock No. | No.1383099 |
|---|---|
| Maker | KOMATSU |
| Model | FORKLIFT (Gasoline) |
| Body Type | Counter forklift (Double mast) |
| Type | FG25T-17 |
| First Registration | - |
| Manufacture Year | 06/2016 |
| Mileage | 4079hour |
| Serial No. | Need Login |
| Fuel | Gasoline |
| Transmission | AT |
| Mast Type | Double |
| ATTACHMENT | SIDE SHIFT |
| Situation of Damage | |
| Engine Condition
|
Start |
| Due in Place | DAISHO KAIUN NANKO R2(OSAKA) |
|---|---|
| Due in Date | Goods receipt |
| Estimated Arrival Date
|
- |
| Length | 460 cm |
| Width | 155 cm |
| Height | 255 cm |
| Unit Weight | 3970 kg |
| Maximum Loading Weight | 2350 kg |
| Maximum Lifting Hight | 4000 mm |
Remarks:
BUCKET
Details are based on first inspection.No guarantee for future condition and it may deteriorate.