Sales Category:auction
No.1383425 MITSUBISHI DELICA D:5
- Used
Please log in before you bid or offer.
Click here for details
- Current Price: 1,450,000 Yen (USD9,291)
- Total Price: -
- No. of Bidder:0 Viewed:80times
- Time left: 2day+13:59:50
| Stock No. | No.1383425 |
|---|---|
| Maker | MITSUBISHI |
| Model | DELICA D:5 |
| Grade | P |
| Body Type | MV&1Box |
| First Registration | 02/2021 |
| Type | 3DA-CV1W |
| Specification No | 19114 |
| Classification No. (TDN) | 0107 |
| Displacement | 2260 cc |
| Engine Type | 4N14 |
| Fuel | Diesel |
| Chassis No. | Need Login |
| Serial No. | |
| Mileage | 78340km |
| Odometer Replacement | |
| Color
|
Black |
| Steering wheel | RHD |
| Drive System | 4WD |
| Transmission | AT |
| Capacity | 7 |
| Air-bag | |||
| Passenger Seat | Available | Driver Seat | Available |
|---|---|---|---|
| Seat(Passenger Side) | - | Seat(Driver Side) | - |
| Passenger's Door | - | Driver's Door | - |
| Curtain(Passenger Side) | - | Curtain(Driver Side) | - |
| Knee(Passenger Side) | - | Knee(Driver Side) | - |
| Left Rear Seat Door | - | Right Rear Seat Door | - |
| Head | - | Air bag · bonnet popup | - |
| Equipment
|
|||
| A/C | Available | P/S | Available |
|---|---|---|---|
| P/W | Available | Navigation | Available |
| TV | Available | Leather Seat | NA |
| Sunroof | NA | Maintenance Notebook | NA |
| Owner's Manual | NA | Guarantee Form | NA |
| Due in Place | KANSAI SERVICE CENTER |
|---|---|
| Due in Date | Goods receipt |
| Estimated Arrival Date
|
- |
| De-Registration Certificate | Available |
| Inspection Period | |
| Recycling Fee
|
13,750Yen |
| Length | 480 cm |
| Width | 179 cm |
| Height | 187 cm |
| Maximum Loading Weight | - |
| Unit Weight | 1970 kg |
| Gross Unit Weight | 2355 kg |
| Damage Details | 3.5 |
|---|---|
| Scratch | ![]() |
| Dent | ![]() |
| Faded , Peeled Paint | ![]() |
| Repair Sign(s) | ![]() |
| Rust | ![]() |
| Corrosion | ![]() |

Remarks:
Automatic sliding door equipped both sides.





