Sales Category:Tender
No.1385536 TOYOTA FORKLIFT (Battery)
- Used
Please log in before you bid or offer.
Click here for details
- Suggested Price: Contact us
- Total Price: -
- Viewed:19times
- Time left: 4day+03:30:07
| Stock No. | No.1385536 |
|---|---|
| Maker | TOYOTA |
| Model | FORKLIFT (Battery) |
| Body Type | Counter forklift (Double mast) |
| Type | 7FB25 |
| First Registration | - |
| Manufacture Year | 09/2016 |
| Mileage | 6870hour |
| Serial No. | Need Login |
| Fuel | battery |
| Transmission | AT |
| Mast Type | Double |
| ATTACHMENT | SIDE SHIFT |
| Situation of Damage | |
| Engine Condition
|
Start |
| Due in Place | SAITAMA FORKLIFT CENTER |
|---|---|
| Due in Date | Goods receipt |
| Estimated Arrival Date
|
- |
| Length | 336 cm |
| Width | 122 cm |
| Height | 204 cm |
| Unit Weight | 3940 kg |
| Maximum Loading Weight | 2500 kg |
| Maximum Lifting Hight | 3000 mm |
Remarks:
Details are based on first inspection.No guarantee for future condition and it may deteriorate.