Sales Category:Tender
No.1384353 KOMATSU FORKLIFT (Battery)
- Used
Please log in before you bid or offer.
Click here for details
- Suggested Price: Contact us
- Total Price: -
- Viewed:129times
- Time left: 0day+08:35:12
| Stock No. | No.1384353 |
|---|---|
| Maker | KOMATSU |
| Model | FORKLIFT (Battery) |
| Body Type | Counter forklift (Double mast) |
| Type | FB15M-12 |
| First Registration | - |
| Manufacture Year | 04/2018 |
| Mileage | 2802hour |
| Serial No. | Need Login |
| Fuel | battery |
| Transmission | AT |
| Mast Type | Double |
| ATTACHMENT | NORMAL |
| Situation of Damage | |
| Engine Condition
|
Start |
| Due in Place | CHIBA MACHINERY SERVICE CENTER |
|---|---|
| Due in Date | Goods receipt |
| Estimated Arrival Date
|
- |
| Length | 360 cm |
| Width | 110 cm |
| Height | 215 cm |
| Unit Weight | 3050 kg |
| Maximum Loading Weight | 1500 kg |
| Maximum Lifting Hight | 3000 mm |
Remarks:
Details are based on first inspection.No guarantee for future condition and it may deteriorate.
It takes at most 2~3 days from the deadline to inform you a result of the auction.