Sales Category:Tender
No.1382995 NISSAN FORKLIFT (Diesel)
- Used
Please log in before you bid or offer.
Click here for details
- Suggested Price: 585,000 Yen (USD3,728)
- Total Price: -
- Viewed:0times
- Time left: 0day+00:00:00
| Stock No. | No.1382995 |
|---|---|
| Maker | NISSAN |
| Model | FORKLIFT (Diesel) |
| Body Type | Counter forklift (Triple mast) |
| Type | FJ02 |
| First Registration | - |
| Manufacture Year | 03/2001 |
| Mileage | 9817hour |
| Serial No. | Need Login |
| Fuel | Diesel |
| Transmission | AT |
| Mast Type | Triple |
| ATTACHMENT | FULL FREE |
| Situation of Damage | |
| Engine Condition
|
Start |
| Due in Place | TOMAKOMAI SERVICE CENTER |
|---|---|
| Due in Date | Goods receipt |
| Estimated Arrival Date
|
- |
| Length | 370 cm |
| Width | 150 cm |
| Height | 215 cm |
| Unit Weight | 4465 kg |
| Maximum Loading Weight | 1950 kg |
| Maximum Lifting Hight | 4300 mm |
Remarks:
Details are based on first inspection.No guarantee for future condition and it may deteriorate.