No.1375929 FUJI HEAVY INDUSTRIES LTD SEMI-TRAILER
- Damaged
- Reserve price met
- Current Price: 50,000 Yen (USD318)
- Total Price: -
- No. of Bidder:0 Viewed:69times
- Time left: on sale soon
| Stock No. | No.1375929 |
|---|---|
| Maker | FUJI HEAVY INDUSTRIES LTD |
| Model | SEMI-TRAILER |
| Grade | unknown |
| Body Type | Other |
| First Registration | 01/1995 |
| Type | TS2103 |
| Specification No | |
| Classification No. (TDN) | |
| Displacement | 0 cc |
| Engine Type | - |
| Fuel | Other |
| Chassis No. | Need Login |
| Serial No. | |
| Mileage | unknown |
| Odometer Replacement | |
| Color
|
Other |
| Steering wheel | RHD |
| Drive System | 2WD |
| Transmission | Unknown |
| Capacity | 0 |
| Situation of Damage | |
| Main Damage | Other Factor(s) |
|---|---|
| Area of Damage | |
| Drive Condition | Rolling |
| engine room | |
| Engine (time of assessment)
|
Start |
|---|---|
| Shift Lever | Movable |
| Radiator & Condenser | - |
| Transmission Oil Pan | - |
| Oil Pan | - |
| FRONT | |||
| Front Bumper | NA | Front Glass | NA |
|---|---|---|---|
| Bonnet | NA | Roof | - |
| Left Headlight | NA | Right Headlight | NA |
| Left Front Fender | NA | Right Front Fender | NA |
| SIDE | |||
| Left Front Door | NA | Right Front Door | NA |
|---|---|---|---|
| Left Rear Door | NA | Right Rear Door | NA |
| Left A Pillar | NA | Right A Pillar | NA |
| Left B Pillar | NA | Right B Pillar | NA |
| Left C Pillar | NA | Right C Pillar | NA |
| REAR | |||
| Left Rear Fender | NA | Right Rear Fender | NA |
|---|---|---|---|
| Taillight Left | - | Taillight Right | - |
| Rear Bumper | NA | Rear Glass | NA |
| Trunk | NA | ||
| SUSPENSION | |||
| Left Front Suspension | - | Right Front Suspenstion | - |
|---|---|---|---|
| Left Rear Suspension | - | Right Rear Suspension | - |
| Air-bag | |||
| Passenger Seat | NA | Driver Seat | NA |
|---|---|---|---|
| Seat(Passenger Side) | - | Seat(Driver Side) | - |
| Passenger's Door | - | Driver's Door | - |
| Curtain(Passenger Side) | - | Curtain(Driver Side) | - |
| Knee(Passenger Side) | - | Knee(Driver Side) | - |
| Left Rear Seat Door | - | Right Rear Seat Door | - |
| Head | - | Air bag · bonnet popup | - |
| Equipment
|
|||
| A/C | NA | P/S | NA |
|---|---|---|---|
| P/W | NA | Navigation | NA |
| TV | NA | Leather Seat | NA |
| Sunroof | NA | Maintenance Notebook | NA |
| Owner's Manual | NA | Guarantee Form | NA |
| Due in Place | SHINMOJI SERVICE CENTER(AUX) |
|---|---|
| Due in Date | Goods receipt |
| Estimated Arrival Date
|
- |
| De-Registration Certificate | Available |
| Inspection Period | |
| Recycling Fee
|
- |
| Length | 1199 cm |
| Width | 249 cm |
| Height | 379 cm |
| Maximum Loading Weight | 20250 kg |
| Unit Weight | 7020 kg |
| Gross Unit Weight | 27270 kg |
Remarks:
No major damage; details of the malfunction/damage are unknown.
This is a shared inventory which is posted on several websites, consigned by an auction company .
Due to inventory shared which is posted on several websites, the bid history might be different from other vehicles.
Equippments,Damage information is provisionally entered and is not related to the product. Please judge by the image
Documents delivery will take 3 weeks or more.
Odometer tampering
Vehicles registered for making profit by transporting.