Sales Category:Tender
No.1384235 TOYOTA FORKLIFT (Battery)
- Used
Please log in before you bid or offer.
Click here for details
- Suggested Price: Contact us
- Total Price: -
- Viewed:115times
- Time left: 0day+09:34:21
| Stock No. | No.1384235 |
|---|---|
| Maker | TOYOTA |
| Model | FORKLIFT (Battery) |
| Body Type | Counter forklift (Double mast) |
| Type | 7FBE10 |
| First Registration | - |
| Manufacture Year | 09/2014 |
| Mileage | 3884hour |
| Serial No. | Need Login |
| Fuel | battery |
| Transmission | AT |
| Mast Type | Double |
| ATTACHMENT | SIDE SHIFT |
| Situation of Damage | |
| Engine Condition
|
Start |
| Due in Place | FUKUOKA SERVICE CENTER |
|---|---|
| Due in Date | Goods receipt |
| Estimated Arrival Date
|
- |
| Length | 290 cm |
| Width | 110 cm |
| Height | 200 cm |
| Unit Weight | 2360 kg |
| Maximum Loading Weight | 1000 kg |
| Maximum Lifting Hight | 3000 mm |
Remarks:
Details are based on first inspection.No guarantee for future condition and it may deteriorate.
It takes at most 2~3 days from the deadline to inform you a result of the auction.