Sales Category:Tender
No.1383171 TOYOTA FORKLIFT (Diesel)
- Used
Please log in before you bid or offer.
Click here for details
- Suggested Price: 1,340,000 Yen (USD8,586)
- Total Price: -
- Viewed:136times
- Time left: 0day+09:34:21
| Stock No. | No.1383171 |
|---|---|
| Maker | TOYOTA |
| Model | FORKLIFT (Diesel) |
| Body Type | Counter forklift (Double mast) |
| Type | 02-8FD30 |
| First Registration | - |
| Manufacture Year | 02/2020 |
| Mileage | 10025hour |
| Serial No. | Need Login |
| Fuel | Diesel |
| Transmission | AT |
| Mast Type | Double |
| ATTACHMENT | HINGED |
| Situation of Damage | |
| Engine Condition
|
Start |
| Due in Place | FUKUOKA SERVICE CENTER |
|---|---|
| Due in Date | Goods receipt |
| Estimated Arrival Date
|
- |
| Length | 460 cm |
| Width | 160 cm |
| Height | 260 cm |
| Unit Weight | 4820 kg |
| Maximum Loading Weight | 2490 kg |
| Maximum Lifting Hight | 4000 mm |
Remarks:
Details are based on first inspection.No guarantee for future condition and it may deteriorate.
Error code