Sales Category:Stock
No.1386697 NOZAWA Crawler lift dump.
- Used
Please log in before you bid or offer.
Click here for details
- Suggested Price: 160,000 Yen (USD1,022)
- Total Price: -
- Viewed:35times
| Stock No. | No.1386697 |
|---|---|
| Maker | NOZAWA |
| Model | Crawler lift dump. |
| Body Type | Other |
| Type | CP-3LLD2 |
| Manufacture Year | - |
| Mileage | unknown |
| Serial No. | Need Login |
| Fuel | Gasoline |
| Transmission | MT |
| Situation of Damage | |
| Engine Condition
|
- |
| Due in Place | SAITAMA MACHINERY SERVICE CENTER |
|---|---|
| Due in Date | - |
| Estimated Arrival Date
|
- |
| Length | 643 cm |
| Width | 234 cm |
| Height | 313 cm |
| Unit Weight | 10325 kg |
Remarks:
Cell and recoil start type
Condition:
No major deformation visible on exterior
Rubber crawlers on both sides (300 mm width) have cracks
Details are based on first inspection.No guarantee for future condition and it may deteriorate.