Sales Category:auction
No.1386257 HONDA ACTY TRUCK
- Used
- Reserve price met
Please log in before you bid or offer.
Click here for details
- Current Price: 60,000 Yen (USD382)
- Total Price: -
- No. of Bidder:0 Viewed:107times
- Time left: 3day+00:16:01
| Stock No. | No.1386257 |
|---|---|
| Maker | HONDA |
| Model | ACTY TRUCK |
| Grade | unknown |
| Body Type | KeiCar-Track |
| First Registration | 12/2006 |
| Type | GBD-HA7 |
| Specification No | 12251 |
| Classification No. (TDN) | 0013 |
| Displacement | 660 cc |
| Engine Type | E07Z |
| Fuel | Gasoline |
| Chassis No. | Need Login |
| Serial No. | |
| Mileage | 79073km |
| Odometer Replacement | |
| Color
|
White |
| Steering wheel | RHD |
| Drive System | 4WD |
| Transmission | MT |
| Capacity | 2 |
| Air-bag | |||
| Passenger Seat | NA | Driver Seat | Available |
|---|---|---|---|
| Seat(Passenger Side) | - | Seat(Driver Side) | - |
| Passenger's Door | - | Driver's Door | - |
| Curtain(Passenger Side) | - | Curtain(Driver Side) | - |
| Knee(Passenger Side) | - | Knee(Driver Side) | - |
| Left Rear Seat Door | - | Right Rear Seat Door | - |
| Head | - | Air bag · bonnet popup | - |
| Equipment
|
|||
| A/C | Available | P/S | Available |
|---|---|---|---|
| P/W | Available | Navigation | NA |
| TV | NA | Leather Seat | NA |
| Sunroof | NA | Maintenance Notebook | NA |
| Owner's Manual | NA | Guarantee Form | NA |
| Due in Place | HIROSHIMA SERVICE CENTER |
|---|---|
| Due in Date | Goods receipt |
| Estimated Arrival Date
|
- |
| De-Registration Certificate | Available |
| Inspection Period | |
| Recycling Fee
|
8,140Yen |
| Length | 339 cm |
| Width | 147 cm |
| Height | 174 cm |
| Maximum Loading Weight | 350 kg |
| Unit Weight | 860 kg |
| Gross Unit Weight | 1320 kg |
| Damage Details | 3 |
|---|---|
| Scratch | ![]() |
| Dent | ![]() |
| Faded , Peeled Paint | ![]() |
| Repair Sign(s) | ![]() |
| Rust | ![]() |
| Corrosion | ![]() |

Remarks:
Check lamp is on





